ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ

Будівництво автомобильних доріг державного та місцевого значення – основний вид діяльності компанії «Сучасна транспортна іфраструктура».

Ми виконуємо повний цикл дорожньо-будівельних робіт, у тому числі, будіництво, ремонт та обслуговування. В нашому арсеналі тільки сучасні будівельні технології, найновіше технологічне обладнання і якісні матеріали, які відповідають сучасним вимогам нормативних документів.

Будівництво дорожнього полотна

Будівництво дорожнього полотна можна поділити на наступні етапи:
⦁ Підготовчий етап;
⦁ Влаштування земляного полотна (підготовка дорожньої основи, ущільнення грунту та укріплення укосів);
⦁ Введення спеціальних прошарків в земляне полотно (із урахуванням особливостей рел’єфу й грунту для покращення морозостійкості, дренуючих властивостей та інших параметрів насипу);
⦁ Влаштування дорожнього одягу: основи, проміжних прошаків та покриття;
⦁ Асфальтування.
Кожен етап має свої технологічні особливості, дотримання яких визначає якість виконаних робіт.

Влаштування гідроізоляції на мостах та шляхопроводах

При будівництві мостів та шляхопроводів гідроізоляція – є важливим та відповідальним елементом у конструкції споруди. «Сучасна транспортна інфраструктура» має досвід з влаштування якісної та сучасної системи гідроізоляції та тонкошарових покриттів проїздної та пішохідної частин металевих і бетонних мостів та шляхопроводів Matacryl.

Підтримання транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг та прибудинкових терріторій

Підтримання транспортно-експлуатаційного стану – це комплекс заходів з обслуговування дороги, дорожніх споруджень і смуги відведення, з профілактики й усуненння дрібних пошкоджень, з організації й забезпечення безпеки руху.
Обслуговування доріг виконується з дотриманням вимог технічних регламентів з метою забезпечення цілісності автомобільних доріг, а також організації безперервного та безпечного дорожнього руху.